Katıldığımız Fuarlar

Netkart ve Laminet firması olarak uzun yıllardır sektörde kazandığımız tecrübeler sonucu harmanladığımız birden fazla ürünü çeşitli fuarlar ile doğrudan müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fuarlarda müşterilerimiz firmamızdaki ürünleri görerek çalışma şekilleri hakkında da detaylı bir bilgiye sahip olabiliyorlar. Katıldığımız fuarların başında TÜYAP fuarı geliyor. Bu katılım sağladığımız fuarlar aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün çeşitlerimizi yakından görmenizi ve işlevselliği ile kalitesine bizzat şahit olmanızı sağlıyoruz. Ayrıca TÜYAP fuarının dışında bir başka katılım sağladığımız fuar ise Türkiye geneli bir üne sahip olan CNR fuarında da yerimizi alıyor. Bu sayede birçok hedef kitlesine doğrudan ulaşım sağlıyoruz.

Katılım sağladığımız fuarlar aracılığı ile sergi ve tanıtımını gerçekleştirdiğimiz ürün gruplarının arasında sadece matbaa alanında kullanılabilecek özellikte makineler bulunmamaktadır. Matbaa alanında kullanılabilecek özellikte makineler dışında kişisel çalışma alanında, iş, ofis ya da ev ortamında da kullanılabilecek nitelikte kullanımı açısından pratik ve yer kaplamayan çeşitli ürün grubu bulunmaktadır. Bu ürünler ofis ve kişisel çalışma ortamlarında pratik çözümler sunmaları ve tasarımları ile ön plana çıkmaktadır.

2004 yılından beri katılım sağladığımız TÜYAP ve CNR fuarları başta olmak üzere tanıtımını gerçekleştirdiğimiz ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürün gruplarımızı yakından görmek isteyebilirsiniz. İnternet sitemizden katılacağımız sonraki fuarlara ilişkin detaylı bilgi sahibi olup katılacağımız fuardaki standımızda yerinizi alabilirsiniz.       

Laminet Ofis Sistemleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. kendi sektöründeki hedefi şirketler arasında  en güvenilir ve her zaman  tercih edilen  şirketleri arasında yer almaktır, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultu üzerinde düzenlemiştir.

Şirketimiz yönetim ve kalite politikasının  sürekliliğini sağlamak amacıyla düzenlenmiş olan Fuarlara katılım sağlamaya özen göstermiştir.

Siz değerli müşterilerimize zengin ürün portföyümüzü sunarken devam ettirdiğimiz  birebir müşteri ilişkileri sayesinde;  siz değerli müşterimizin  ihtiyaçları üzerine  en uygun ürünleri daha kolay  tespit edebiliyor, sizin için gerekirse daha uygun olabilecek farklı çözümler üretebiliyor ve tüm bu süreç boyunca  daima yanınızda olan  teknik bilgiye sahip  personellerimizle satış öncesinde  sizlere sunduğumuz kalite, güler yüz ve en önemlisi  ise ulaşılabilirliği satış sonrasında da devam ettirerek  siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini devamlı kılıyoruz.