Hakkımızda

Firmamız

            

Netkart Plastik Kart Sistemleri Reklam ve Matbaacılık Hizmetleri San. ve Tic. Şirketi olarak sektördeki faaliyetlerimize 1999 yılında başladık.

 

Kısa süre içerisinde müşteri portföyünü genişleterek iç piyasada yerini sağlamlaştıran şirketimiz, uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir çalışma politikası ile siz değerli müşterilerimizin plastik kart ihtiyaçlarını en uygun fiyata, en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılayabilmektedir.

 

 

Netkart Plastik Sistemleri olarak bizlere güvenen müşterilerimiz ile birlikte 1999 yılında başlayan yolculuğumuzda dünyada kullanılmakta olan en ileri teknolojilerle yapılandırılan Türkiye’nin en gözde Kart Sistemlerini kurmanın gururunu yaşamaktayız.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz;

Dünya çapında kullanılan kart sistemlerini ve aynı amacı taşıyan diğer sistemleri en üstün kalite anlayışıyla üretmek projelendirmek ve gelişen teknolojiyi pazara taşırken müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, tedarikçisi olduğumuz firmanın yaşayacağı olası problemleri ortadan kaldırmak ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti yakalamaktır.

 

Vizyonumuz;

 

Tüm sektörlerdeki ihtiyaçlara yönelik çalışmalarımıza devam ederken teknolojik yatırımlar ve kaliteli ürün & hizmet anlayışını yükselterek sektördeki pazar payımızı  en üst seviyelerine çıkarabilmektir.

DEĞERLERİMİZ

Üretimimizi ve hizmetlerimizi gerçekleştirirken insan sağlığını korumaya yönelik güvenlik tedbirlerini almak,

Çalışanlarımız  ve ulaşabildiğimiz tüm kitleler için çevre bilincini geliştirici programlar ile doğal unsurların korunmasına yardımcı olmak,

Açık ve dürüst ilişkiler kurarak, sektördeki rakipler ile adil rekabet ederek ve tedarikçilerimize verdiğimiz tüm sözleri tutatarak sektöründe itina ile yaklaşılan bir firma olmak,

Tüm bu esasları düşünerek müşterimizin daha da başarılı olmasını sağlamak

 

Farklılıklara değer vererek, daha iyisini geliştirebilmek adına yeniliklere açık olmak ve tüm “Netkart” ekibi olarak bu ilkeyi benimsemek ve benimsetmektir. 

Çalışan

Kuruluş Yılı

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri

Netkart Plastik Kart Sistemleri 2022 © Tüm Hakları Saklıdır.