Yaka İsimlikleri

Özellikle toplu katılım olan etkinliklerde kullanılan yaka isimlikleri ile katılımcıların birbirlerini tanımasını ve birbirlerine isimleri ile hitap etmesini sağlayan bu kart askı aksesuarları son zamanlarda çok sık tercih edilmektedir.

Sadece toplu etkinliklerde değil aynı zamanda kalabalık çalışma ortamına sahip ofis, fabrika ya da atölyelerde de kullanılan bu kart askı aksesuarları sayesinde etkileşim hızlanır.

İğneli yaka isimlikleri ile kişisel bilgileri içeren kart kabloları kıyafete monte edilebilirken, metal yaka isimlikleri ve mıknatıslı yaka isimlikleri ile kişisel bilgileri içeren kart kabloları elbiseye zarar vermeden kullanılabilir.

Yaka isimlikleri kurum ve firmalarda iletişimi hızlandırmak ve ciddiyeti ortaya koyarak daha kurumsal bir imaj sergilemek amacıyla kullanılırken, bu isimliklerin daha kullanışlı olmasını sağlamak ve görünürlülüğü ile okunurluğunu arttırmak amacıyla kart kabına ihtiyaç duyulur. Yaka isimlikleri plastik ya da metal ürünlerden tercihe göre seçilebilirken kullanılan yoyolar ile kart kabı ve yaka isimlikleri elbiseye tutturulur. Tercihe ve beklentiye göre yapılan tasarımlar ile bu ürünler daha şık bir hal alır…

 

Baskılı Yaka İsimlikleri

İsteğe Özel Tasarımlar